Maloniai kviečiame aplankyti mus parodoje RESTA2016, kurį vyks šių metų balandžio 27-30 dienomis LITEXPO parodų rūmuose. Mūsų stendas bus įsikūręs 3 salėje.

Šių metų parodos akcentas – skaitmeninė statyba, BIM ir kiti pažangūs IT sprendimai statyboje. Skaitmeninė statyba ir statinio informacinio modeliavimo (angl. BIM –Building Information Modelling) metodologija – neišvengiama revoliucija statybų sektoriuje.

Informacijos prieinamumas, gyvenimo tempas šiandien yra visai kitoks nei buvo. Naujausios technologijos keičia ir statybos organizavimo principus – visas statybos procesas nuo pastatų projektavimo, pastatymo, įrengimo, o vėliau ir nugriovimo taps greitesnis, saugesnis, taupesnis ir skaidresnis. BIM metodų taikymas statyboje leis pakelti statybos procesą į ženkliai aukštesnį kokybės ir efektyvumo lygį.

Parodoje veiks atskira SKAITMENINĖS STATYBOS salė, kurioje dalyvaujančios įmonės stenduose ir specialiai sukurtoje Skaitmeninės statybos prezentacijų centro erdvėje pristatys Lietuvoje jau naudojamus BIM ir kt. išmanius sprendimus, naujų technologijų galimybes statyboje, bus pristatoma ir geroji užsienio šalių praktika.

Daugiau informacijos http://www.litexpo.lt/lt/event/107/show