V-TAC yra prestižinis prekinis ženklas esantis jau daugiau kaip 70 pasaulio šalių. Produktai, pažymėti V-TAC ženklu, sukurti konsultuojantis su geriausiais šios srities specialistais. Labai daug dėmesio skiriama projektuojant, kuriant bei platinant energiją taupančius produktus, daugiausia dėmesio skiriama LED apšvietimo sprendimams.

Gaminiai, kuriuos gamina V-TAC, yra sertifikuoti CE, RoHS ir TUV. Juose naudojami aukštos kokybės diodai ir komponentai, kuriuos tiekia: BRIDGELUX, PHILIPS, SAMSUNG, SHARP, CITIZEN ir EPISTAR.

Visi V-TAC produktai gaminami, atlikus išsamius mokslinius tyrimus ir bandymus, siekiant užtikrinti praktiškumą bei kokybę.
Pasaulyje populiarėjant LED technologijoms, V-TAC siekia būti tarp lyderių, bei sekti naujoves ir įtraukti į savo gaminių asortimentą.

V-TAC yra apšvietimo programinės įrangos DIALUX partneris, todėl projektuoti apšvietimą dabar dar paprasčiau.

Mes turime centralizuotą sandėlį Europoje, iš kurio galime pristatyti didelius kiekius produktų per kelias darbo dienas.

Prekybininkams galime pasiūlyti prekybinius stendus, kurie padės padidinti Jūsų pardavimus.
Pateiksime Jums individualius pasiūlymus, padėsime išsirinkti optimaliausią apšvietimo sprendimą.

Produktus ir visą reikiamą informaciją rasite mūsų internetinėje parduotuvėje www.led-shop.lt, kataloge arba tiesiog susisiekite su mumis telefonu +370 688 00239