LED profiliai – tai iš aliuminio ir plastiko gaminami profiliai, skirti LED juostų montavimui. Jų pagalba ne tik yra sukuriamas estetiškas vaizdas, bet ir apsaugomos LED juostos. Šie profiliai gali būti įvairių formų, dydžių ir medžiagų, iš kurių yra pagaminti. Jie yra naudojami tiek gyvenamųjų, tiek komercinių patalpų apšvietimui, baldų ar kitų interjero dekoro elementų akcentavimui. Naudojant LED profilius, apšvietimo montavimas bus kur kas paprastesnis ir tai užtikrins, kad LED juostos tarnautų ilgai ir kokybiškai. Jei susidomėjote, pasižvalgykite Gitoma.lt internetinės parduotuvės kataloge, kuriame rasite milžinišką profilių asortimentą geru kainos ir kokybės santykiu.

Profiliai LED juostoms

Profiliai LED juostoms yra labai svarbūs, siekiant sėkmingai įgyvendinti apšvietimo viziją. Visų pirmiausia, jie apsaugo LED juostas nuo pažeidimų ir dulkių, taip prailgindami jų tarnavimo laiką. Taip pat šie profiliai užtikrina švarų ir estetišką vaizdą, kadangi jie paslepia pačias juosteles ir yra matoma tik jų skleidžiama šviesa. LED juostos kur kas geriau prilimpa prie aliuminio profilio nei prie gipso kartono sienos ar lubų, todėl būsite garantuoti, jog jos su laiku neatšoks. Verta paminėti ir tai, kad kai kurios LED juostos į aplinką išskiria nemažai šilumos. Dėl to, norint apsisaugoti nuo jų perkaitimo, puikus sprendimas – LED juostų profiliai. Jie yra įvairių formų ir dydžių, todėl juos pritaikysite kiekvienam dizainui, bei yra nesunkiai montuojami.

Taip pat be privalumų, kuriuos siūlo LED profiliai, reikėtų susipažinti ir su jų pagrindiniais tipais:

● Paviršinio montavimo. Itin paprastai tvirtinami prie paviršiaus varžtais ar dvipuse lipnia juosta ir gali būti naudojami apšviesti spinteles, baldus ar kita.

● Kampiniai. Skirti naudoti kampuose, kad būtų užtikrintas tolygus apšvietimas.

● Įleidžiami. Dažnai naudojami LED profiliai luboms ar sienoms, kadangi yra įleidžiami į pasirinktą paviršių. Tokiu būdu išgaunamas vientisas ir minimalistinis vaizdas.

● Užglaistomi. Šie profiliai taip pat yra įleidžiami į paviršių ir bet kokie jų matomi kraštai yra užtinkuojami. Taip sukuriamas tarsi paslėptas apšvietimas sienoje ar lubose.

Kaip pasirinkti tinkamą LED profilį?

Norint, jog apšvietimas puikiai atliktų savo funkciją ir atrodytų gražiai, svarbu pasirinkti tinkamą LED profilį. Štai keletas aspektų, į ką reikėtų atsižvelgti:

● Apšvietimo poreikiai. Įvertinkite, kokio ryškumo apšvietimo ir šviesos spalvos temperatūros norite pasirinktoje erdvėje. Tai padės nustatyti, kokio tipo LED juostos ir profilio dangtelio jums reikia.

● Estetika. LED profiliai gali būti įvairių formų, dydžių ir spalvų. Pavyzdžiui, jei jūsų interjere dominuoja tamsios spalvos, galimas net ir juodas LED profilis.

● Montavimas. Pasirinkite, koks montavimo būdas jums būtų aktualiausias: paviršinis, kampinis, įleidžiamas ar užglaistomas.

● Medžiaga. Paprastai LED profiliai gali būti aliuminiai ir plastikiniai. Aliuminiai profiliai yra patvaresni ir geriau išsklaido šilumą, o plastikiniai yra lankstesni ir su jais lengviau dirbti.

● Biudžetas. LED profiliai gali kainuoti įvairiai, priklausomai nuo gamintojo, medžiagų, iš kurių yra pagaminti, dydžio bei kitų kriterijų.

● Gamintojas. Rinkitės aukšta kokybe garsėjantį prekinį ženklą. Gitoma.lt internetinėje parduotuvėje rasite tokius gerai žinomus gamintojus kaip Topmet, Klus, One Light, Ideal Lux ir kitus.

Atsižvelgdami į šiuos aspektus, tikrai nesunkiai pasirinksite sau tinkamiausią LED profilį!

Product added to compare.