LED lauko šviestuvai pastaraisiais metais yra itin populiarus pasirinkimas dėl energijos taupymo, ilgesnio tarnavimo laiko ir universalumo. Jie puikiai tinka tiek gyvenamųjų namų, tiek komercinių statinių bei jų lauko erdvių apšvietimui. LED lauko šviestuvai gali būti įvairių dizainų, o jų skleidžiama šviesa yra ryški ir koncentruota, todėl užtikrina gerą matomumą ir saugumą pasirinktoje teritorijoje. Jei jums reikalingas LED lauko apšvietimas, pasidairykite mūsų kataloge, kur rasite didelį šviestuvų asortimentą geru kainos ir kokybės santykiu.

LED lauko šviestuvų asortimentas

Gitoma.lt internetinė parduotuvė siūlo išties platų LED lauko šviestuvų asortimentą. Štai keletas pagrindinių jų tipų, kuriuos galite rasti mūsų kataloge:

● Prožektoriai – šviestuvai, įprastai skirti didelėms teritorijoms, pavyzdžiui, automobilių stovėjimo aikštelėms, aikštėms, pastatų fasadams ir kitiems panašiems objektams, ryškiai ir plačiu kampu apšviesti.

● Sieniniai šviestuvai – montuojami ant sienų. Užtikrina koncentruotą šviesą įvairiems įėjimams, namo perimetrui apšviesti. Kadangi jie gali būti įvairių dizainų, tinkamą modelį ras kiekvienas – nesvarbu, ar esate klasikos ar modernaus stiliaus mėgėjas, ar jums reikalingas apvalus ar griežtesnių formų šviestuvas.

● Paviršiniai šviestuvai – skirti montuoti tiesiai ant paviršiaus, sienų ar lubų. Įprastai jie yra plokščio, minimalistinio dizaino, tad juos puikiai pritaikysite bet kurioje norimoje lauko erdvėje.

● Įsmeigiami šviestuvai – puikus pasirinkimas, norint apšviesti takus ar važiuojamąsias dalis savo teritorijoje.

● Įleidžiami šviestuvai – lauko apšvietimo tipas, kai šviestuvai yra įleidžiami į lubas ar sieną. Jie yra labai universalūs, kadangi gali tikti tiksliniam, netiesioginiam, akcentiniam ar dekoratyviniam apšvietimui.

Tai yra pagrindiniai, tačiau tikrai ne visi LED lauko šviestuvų tipai. Jei norite pamatyti visą mūsų siūlomą asortimentą, siūlome pasižvalgyti Gitoma.lt internetinės parduotuvės kataloge. Visi produktai, esantys jame, yra atrinkti itin kruopščiai, tik iš aukšta kokybe garsėjančių gamintojų.

Jei ieškote kažko konkretaus, nepamirškite pasinaudoti ir mūsų internetinėje parduotuvėje esančiais filtrais, kurių pagalba šviestuvus galėsite surūšiuoti pagal kainą, galią, šviesos spalvos temperatūrą, šviesos srautą, gamintoją bei kitus kriterijus. Tokiu būdu reikiamą prekę rasite kur kas greičiau, neišeikvodami daug savo brangaus laiko.

Kaip pasirinkti LED šviestuvus laukui?

Kadangi LED lauko šviestuvų pasirinkimas yra milžiniškas, atrasti sau geriausiai tinkantį variantą gali būti kiek sudėtinga. Kad išsirinktu šviestuvu būtumėte maksimaliai patenkinti, rekomenduojame atkreipti dėmesį į keletą patarimų renkantis:

● Apsvarstykite, kokie yra jūsų apšvietimo poreikiai. Pagalvokite apie konkrečią lauko teritoriją, kurią norite apšviesti, įskaitant jos dydį, formą ir funkciją. Visa tai padės jums nustatyti, koks turėtų būti šviestuvų ryškumas, šviesos spalvos temperatūra ir jos kampas.

● Ieškokite vandeniui atsparių šviestuvų. LED lauko šviestuvai turėtų būti sukurti taip, jog atlaikytų įvairias oro sąlygas: lietų, sniegą ir drėgmę, vyraujančią ore. Kuo didesnė atsparumo dulkėms ir vandeniui klasė, tuo šviestuvas bus tinkamesnis naudoti lauke. Jei tai aktualu, rekomenduojama ją rinktis IP65 arba aukštesnę.

● Atsižvelkite į LED šviestuvo galingumą. Galią reikėtų pasirinkti pagal tai, kokio dydžio teritoriją reikia apšviesti bei kokį efektą norite išgauti.

● Pagalvokite, ar reikalingas šviesos intensyvumo valdymas. Tam tikri LED lauko šviestuvai turi dimeriavimo funkciją, kuri leidžia šviesos ryškumą reguliuoti pagal poreikį.

● Dizainą derinkite prie lauko erdvės. LED šviestuvai gali būti įvairių dizainų, todėl svarbu pasirinkti tokį, kuris geriausiai papildytų jūsų lauko erdvės estetiką. Tokiu būdu sukursite harmoningą ir akiai malonų bendrą vaizdą.

● Nuspręskite ar jums reikalingi LED lauko šviestuvai su judesio davikliu. Šio daviklio pagalba šviestuvai yra įjungiami tik tuomet, kai aptinkamas judesys. Tai ne tik taupo energiją, bet ir padidina jūsų lauko teritorijos saugumą.

Vadovaudamiesi šiais patarimais, tikrai nesunkiai išsirinksite sau geriausiai tinkančius LED lauko šviestuvus.

LED fasado šviestuvai

LED fasado šviestuvai yra skirti pastatams, paminklams ir kitiems architektūriniams elementams išryškinti ir pagerinti jų išvaizdą. Šie šviestuvai yra paprastas būdas atskleisti unikalias pastato savybes bei sukurti įdomų ir patrauklų vaizdą. Tai ypač aktualu įvairiems verslams, norintiems pritraukti klientus ir lankytojus.

LED fasado šviestuvai gali būti įvairių dydžių ir dizainų, todėl nesunku juos pritaikyti kiekvienam pastatui. Įprastai jie yra atsparūs vandeniui bei pasižymi patvaria konstrukcija, tad yra tinkami naudoti įvairiomis oro sąlygomis. Gera žinia ir tai, jog LED lauko apšvietimas yra taupus ir efektyvus.

Verta paminėti, jog galite rinktis LED šviestuvų skleidžiamos šviesos spalvos temperatūrą ir šviesos kampą. Temperatūra daro didelę įtaką tam, kokia nuotaika ir atmosfera vyraus lauko erdvėje, o kampas padeda valdyti šviesos sklidimą ir išryškinti konkrečias pastato vietas.

Tad, jei norite savo pastatui suteikti daugiau žavesio, LED fasado šviestuvų įrengimas yra puikus būdas tai pasiekti!

LED šviestuvai lauke su judesio davikliu

LED lauko šviestuvai su judesio davikliu yra patogus pasirinkimas tiems žmonėms, kurie nori, jog apšvietimas automatiškai įsijungtų tik tuomet, kai pasirinktame diapazone yra aptinkamas judesys. Šie šviestuvai neretai yra naudojami ir kaip apsisaugojimo priemonė nuo įsibrovėlių.

Dažniausiai šviestuvų judesio daviklis veikia kartu su PIR detektoriumi, kuris yra pasyvus sistemos elementas, reaguojantis į žmogaus kūno skleidžiamus infraraudonuosius spindulius bei taip fiksuojantis judesį. Šviestuvai gali būti užprogramuoti taip, kad įsijungtų tik tam tikram laikui, pavyzdžiui, 30 sekundžių ar minutei, o po to automatiškai išsijungtų. Taip pat galima nustatyti, kokiam tamsos lygiui esant jie įsijungtų.

Šie šviestuvai gali būti naudojami visos lauko teritorijos ar konkrečių jos vietų, pavyzdžiui, laiptų, apšvietimui. Tai yra patogus ir energiją taupantis būdas užtikrinti norimą apšvietimą ir padidinti saugumą jūsų teritorijoje.

Kodėl verta LED lauko šviestuvus pirkti internetu?

Jei svarstote įsigyti LED šviestuvus savo lauko teritorijai apšviesti, Gitoma.lt gali būti puiki vieta tai padaryti. Čia - ne tik platus jų asortimentas, bet ir labai geras kainos bei kokybės santykis, tad tikrai kiekvienas ras savo norus ir poreikius geriausiai atitinkantį variantą. Pirkti internetu – labai patogu. Rinkdamiesi, pasinaudokite filtravimo įrankiu, kuris tikrai palengvins paieškos procesą. Na, o radę sau labiausiai patinkančius šviestuvus, įsidėkite juos į krepšelį bei pasirinkite patogiausią atsiskaitymo ir pristatymo būdą.

Net jei priimti sprendimą, kokius šviestuvus įsigyti, yra gana sunku, nebijokite kreiptis į mūsų komandą. Ją sudaro ilgametę patirtį turintys savo srities profesionalai, kurie visuomet yra pasiruošę patarti bei pakonsultuoti jums rūpimais klausimais!

Product added to compare.