Projektavimas

Apgalvotiems sprendimams reikia apgalvoto plano – jūsų apšvietimo projekto. Tobula, jei planą turėsite dar iki namuose išvedžiojant elektros instaliaciją, o šviestuvai, jų vieta ir tipas turėtų būti suplanuoti taip pat kruopščiai, kaip ir baldų išdėstymas.

Įprastai kokybiškam apšvietimui išgauti reikia tinkamai paruošti apšvietimo projektą. Tą galima padaryti parenkant apšvietimo sluoksnius. 

Kas numatoma apšvietimo projekte? 

Apšvietimo projekte numatomi šviesos šaltiniai ir pavaizduojamas šviesos sklidimas erdvėje. Taip pat matoma šviesos spalvinė temperatūra. Kuriamose schemose ir architektūriniuose pjūviuose vaizduojamos šviestuvų šviesos kryptys ir sklaidos kampai, tuomet lengva suprasti ir įsivaizduoti, kaip apšvietimo prietaisai veiks. 

Apšvietimo techniniai skaičiavimai atliekami individualiai kiekvienai patalpai - nustatomi pagrindiniai apšvietimo parametrai: apšviestumas (maksimalus, vidutinis, minimalus), tolygumas (santykis tarp minimalaus ir maksimalaus apšvietimo), akinimo koeficientas ir pan.

Tokių ir panašių niuansų – daugybė, todėl rekomenduojame apšvietimo projektą patikėti „Gitoma“ profesionaliems projektuotojams, kurie atlieka techninius skaičiavimus individualiai kiekvienai patalpai. Kreipkitės – ir mes padėsime išvengti brangiai kainuojančių klaidų, tokių kaip pertekliniai ar netinkamose vietose sumontuoti šviestuvai, netinkamas šviesos atspalvis ar per silpnas apšvietimas patalpoje.

Apšvietimo projektavimo ir planavimo paslaugą galite užsisakyti el. paštu info@gitoma.lt ar paskambinę mums telefonu +37066099994

Išmanus apšvietimas namams

Išmani namų įrangos valdymo sistema parodo, kaip lengva valdyti ir automatizuoti svarbias namų įrangos funkcijas. Šiuolaikinė modulinė apšvietimo, užtamsinimo ir temperatūros valdymo sistema užtikrina pagal poreikius pritaikytus ir patogius sprendimus bet kokio dydžio būstui.

Siūlome įvairius išmaniųjų pastatų įrengimo sprendimus – paprastą apšvietimo ir užtamsinimo įrangos valdymo sistemą, modifikuotą „eNet“ variantą ir visapusišką valdymą per KNX.

Su išmania sistema galima valdyti šias sritis:

  1. Apšvietimas. Galite reguliuoti apšvietimą bet kuriuo paros metu skirtingose išmanaus namo patalpose.
  2. Mikroklimatas. Vėdinimo, šildymo ir žaliuzių sistema tarpusavyje bendradarbiauja ir taip sukuria optimalų būsto mikroklimatą.
  3. Temperatūra. Patys reguliuojate kiekvienos patalpos temperatūrą pagal poreikius ir taip sutaupote neeikvodami energijos visam pastatui.
  4. Žaliuzės. Vidaus ir lauko žaliuzes galite valdyti rankiniu būdu arba išmanios namo sistemos pagalba. Nustatykite norimas funkcijas priklausomai nuo paros meto ir kitų savo įpročių.
  5. Saugos sistema. Apsaugos sistema leidžia imituoti žmonių buvimą jums išvykus, stebėti namą ir teritoriją išmaniajame įrenginyje.
  6. Daugialypės terpės įranga. Namų pramogas: garso aparatūrą, televizorių, namų kino sistemą, internetą ir kitus prietaisus galite sujungti į vieną. Patogi integracija leidžia klausytis skirtingos, įvairaus garso lygio muzikos atskirose patalpose.

Kaip tai veikia?

Išmanieji namai valdomi skirtingas namo funkcijas išskaidant per daugybę smulkių valdymo blokų, kurie susijungia į vientisą KNX protingo namo sistemą ir veikia sinergijos principu.

Sinergija užtikrina, kad skirtingos pastato funkcijos tarpusavyje „susikalbėtų“ – pavyzdžiui, kai atidarysite langą, šildymas tą akimirką automatiškai išsijungs ir taip nešvaistysite šilumos energijos.

Kiek kainuoja KNX sistema?

Išmanaus namo sistemos kaina priklauso nuo jūsų būsto dydžio ir pageidaujamų funkcijų. Didelis šių sistemų privalumas yra tas, jog statant protingą namą galima įdiegti tik bazinę įrangą, tačiau bėgant metams ją galima papildyti.

Kas lemia protingo namo kainą?

  1. Individualus, jūsų pageidaujamas pastato funkcionalumas – kuo daugiau funkcijų ir valdymo blokų, tuo sistema bus brangesnė.
  2. Valdiklių kiekis. Jį taip pat pasirenkate jūs, pavyzdžiui, spręsdami, kaip norėsite valdyti langų žaliuzes: ar visos bus nuleidžiamos vieno valdiklio pagalba, ar kiekvienos žaliuzės bus valdomos atskirai. 

Vertinant protingo namo kainą, labai svarbu atsižvelgti į tai, kad viena pagrindinių jos funkcijų yra energijos išteklių taupymas. O efektyvinti išlaidas leidžia tokios funkcijos, kaip šildymo ir apšvietimo valdymas, kurių dėka investicijos gali atsipirkti po 8-10 metų. Daugiau informacijos: www.jung.lt 

Dėl išmanaus namų valdymo kreipkitės el. paštu info@gitoma.lt ar paskambinę mums telefonu +37066099994

Išmanus apšvietimas miestui

2017 metais įkūrėme kompaniją, kurios pagrindinis tikslas buvo taupyti elektros energiją sukuriant komfortą žmogui ir kuriant tvarią aplinką. Gamtos resursų taupymas vis dažniau taps svarbiu klausimu ir įmonių atsakomybe.

Sukauptą patirtį apšvietimo rinkoje apjungėme su Kauno Technologijos Universiteto profesoriais ir sukūrėme tai, kas pakeis suvokimą apie apšvietimą iš esmės.

Mūsų sukurto inovatyvaus sprendimo pagalba mes galime valdyti apšvietimą taip, kad žmogus jaustųsi ypač komfortiškai, o energetinės sąnaudos kristų net 80 proc.

Daugiau informacijos: www.lusety.com

LED juostų gamyba

Nuolatinis naujausių technologinių tendencijų adaptavimas ir troškimas būti rinkos lyderiais paskatino mus sukurti aukštos kokybės LED šviesos juostų prekinį ženklą – Luxsonn. Šių juostų gamyboje naudojami aukščiausio lygio komponentai, laiko patikrintos medžiagos ir tobula gaminių kokybės kontrolės sistema. 

Platus Luxsonn LED juostų asortimentas leis rasti optimalų variantą kiekvienam. Rinkitės iš skirtingų techninių parametrų, gausios spalvinės gamos – nuo šiltos geltonos (2700K) iki neutralios melsvos (6500K) ar RGB, o galingumą galėsite rinktis tarp 3W - 28W. Luxsonn asortimente rasite ir vandeniui bei kitiems aplinkos veiksniams atsparių LED juostų (apsaugos klasė – IP67), idealiai tinkančių lauko, vonios ar virtuvės patalpų apšvietimui.

Šviesos juostos efektyvumas net iki 175 Lm/W

Parametras Lm/W parodo, koks yra jūsų naudojamo šviesos šaltinio efektyvumas. Kuo daugiau Lm/W tenka, tuo daugiau šviesos gaunate iš kiekvieno apšvietimui sunaudoto elektros energijos vieneto. Jeigu šviesos produktų rinkoje dominuojančių LED juostų efektyvumas apie 80 Lm/W, tai pasirinkdami Luxsonn LED – gaunate net 2 kartus daugiau šviesos už tą pačią sunaudotos energijos kainą.

Spalvos vienodumas atitinka MacAdams-3

Leistinasis šviesos spalvos nuokrypis nusako, kiek skirtingu metu pagamintų šviestukų skleidžiama spalva gali skirtis tarpusavyje. Šis skirtumas vertinamas pagal 7 lygių MacAdam skalę, kur intervalas nuo 1 iki 3 – pažymi atitikimą aukščiausiam spalvų vienodumo reikalavimui. Jums tai reiškia, kad kartą pasirinkę Luxsonn LED šviesos juostą, net po metų gausite tokios pat juostos, kurios skleidžiamos šviesos spalva nebus nei rausvesnė, nei žalsvesnė už jau patalpose naudojamą LED juostą.

10 metų garantija 

Dėka aukštos kokybės ir galimybės rinktis įvairių parametrų Lietuvoje pagamintas LED juostas, sulaukėme šimtų patenkintų klientų. Todėl dabar ne tik patys tikime savo produktu, bet patvirtiname kokybę suteikdami 10 metų garantiją. 

Daugiau informacijos: www.luxsonn.lt

Šviestuvų gamyba

Įgyvendinant įvairius projektus stengiamės išpildyti visas kliento vizijas. Esant poreikiui galime sukurti ir pagaminti šviestuvus pagal norimas specifikacijas, tokias kaip dydis, spalva, dizainas. Tai leidžia klientui gauti unikalų ir personalizuotą, būtent jam gamintą vienetinį produktą atitinkantį poreikius.

Dėl individualios šviestuvų gamybos kreipkitės el. paštu info@gitoma.lt ar paskambinkite mums telefonu +37066099994

Product added to compare.