Šviesa, kurianti istorijas

Mes dirbame tam, kad nušviestume jūsų pasaulį: tai UAB GITOMA veiklos širdis ir pagrindinis principas. Esame turtingą patirtį sukaupę apšvietimo projektų ekspertai, vykdantys didmeninę ir mažmeninę prekybą profesionalia LED apšvietimo technika.

  • Originalūs sprendimai ir idėjų laisvė.
  • Žvilgsnis į ateitį ir šviežiausių tendencijų išmanymas.
  • Universalūs kokybės ir technologijų standartai.
  • Dėmesys tvarumui – per pagarbą žmogui ir aplinkai.

Mūsų komanda – tai patyrę apšvietimo dizaineriai, rinkodaros ir logistikos profesionalai, padedantys atrasti tobulą balansą tarp funkcionalumo ir išraiškingumo, ergonomikos ir meno, spalvos ir formos, šviesos ir šešėlio. Bekompromisė kokybė ir išgryninti procesai – štai kodėl su mumis dirbti lengva ir paprasta.

Per daugiau kaip dešimtmetį dirbdami šioje srityje, sukaupėme vertingos patirties ir know how, kuria noriai dalijamės su savo klientais, kompleksiškai žvelgdami į kiekvieną projektą ir kaskart siekdami unikalaus rezultato.

Mes jus girdime: įsiklausome į poreikius ir įsižiūrime į detales, todėl mūsų pasiūlymai ne tik funkcionalūs, bet ir skirti būtent tam projektui, tai erdvei, tai šeimai ar tam žmogui.

Mūsų partneriai – daugiau kaip 100 garsiausių apšvietimo gamintojų iš viso pasaulio: išradėjai, kūrėjai ir gamintojai, pristatantys ateities sprendimus, diktuojantys tendencijas ir atvedantys naujausias technologijas į jūsų erdves.

Nuo nemirtingos klasikos iki kvapą gniaužiančių ateities inovacijų – jų kūrybiškas požiūris ir aukščiausia meistrystė mums leidžia įgyvendinti praktiškai bet kokį sumanymą – kad jūsų namai, biuras ar lauko erdvė pasakotų savo unikalią šviesos istoriją. 

2023 m. UAB „Gitoma“ įmonei išduoti kokybės (ISO 9001), aplinkosaugos (ISO 14001), darbuotojų sveikatos ir saugos (ISO 45001) sertifikatai.

Product added to compare.