LED lemputės yra pats populiariausias apšvietimo tipas, naudojamas tiek namuose, tiek įmonėse ir viešose erdvėse. Jos yra puiki kaitrinių lempučių alternatyva, kadangi sunaudoja kur kas mažiau elektros energijos ir yra ekonomiškas bei ilgaamžis sprendimas. LED lemputės gali būti įvairių formų, skirtingo ryškumo bei šviesos spalvos temperatūros. Jei kaip tik namuose dar turite užsilikusių kaitrinių lempučių, laikas atsinaujinti! Pasižvalgykite mūsų kataloge – čia rasite geru kainos ir kokybės santykiu pasižymintį LED lempučių asortimentą.

Kaip pasirinkti LED lemputes?

Renkantis LED lemputes rekomenduojama atsižvelgti į keletą veiksnių, kad pasirinktumėte savo norus ir poreikius geriausiai atitinkančias. Susipažinkite su pagrindiniais kriterijais, padėsiančiais priimti jūsų namams ar kitai erdvei labiausiai tinkantį sprendimą:

● Šviesos srautas. Jis nusako sklindančios šviesos energijos pernešimą arba paprasčiau – ryškumą. Kiekvienos lemputės šviesos srautas gali skirtis, todėl rinkitės tokį, kuris geriausiai tiks jūsų namų apšvietimui. Kuo liumenų skaičius bus didesnis, tuo lemputė švies ryškiau. 

● Šviesos spalvos temperatūra. LED lemputės gali skleisti įvairių atspalvių šviesą: nuo šiltai baltos iki šaltai baltos. Šviesos spalvos temperatūrą reikėtų derinti prie interjero bei efekto, kurį norite sukurti. 

● Cokolio tipas. Įsitikinkite, jog LED lemputės cokolio tipas atitinka šviestuvą, į kurį ją norėsite įdėti. Pats populiariausias LED lemputės kambariui cokolis yra E27, tačiau galima rasti ir kitokių jų variantų.

● Dimeriavimo funkcija. Jei jums svarbu, jog būtų galima reguliuoti apšvietimo ryškumą, tuomet ieškokite tokių LED lempučių, kurios gali būti dimeriuojamos. Tokiu būdu šviesos intensyvumą nesunkiai pakeisite valdiklio ar jungtuko pagalba. 

● Gamintojas. Rinkitės prekinį ženklą, kuris yra žinomas kaip kokybiškų ir ilgaamžių LED lempučių gamintojas. Gitoma.lt internetinėje parduotuvėje visos prekės yra tik iš kruopščiai atrinktų ir patikimų gamintojų, tad kad ir kurią iš jų pasirinksite – nenusivilsite. 

● Kaina. Nors LED lemputės kainuoja brangiau nei tradicinės kaitrinės lemputės, tačiau ilguoju laikotarpiu jos tikrai atsipirks. LED lemputės yra kur kas ekonomiškesnis pasirinkimas, kadangi jos sunaudoja mažiau elektros energijos ir ilgiau tarnauja. Būtent dėl to įvertinkite ne tik įsigijimo kainą, bet ir visą lemputės naudojimo laiką.

Taigi, atsižvelgdami į šiuos aspektus, tikrai nesunkiai išsirinksite, kurios LED lemputės kambariui, biurui ar kitai erdvei bus tinkamiausios.

Kokios galios LED lemputes rinktis?

Daugelis žmonių galvoja, jog kuo galingesnė lemputė, tuo ryškesnę šviesą ji skleis. Tačiau taip teigti ne visai teisinga. LED lemputės galia nurodo, kiek elektros energijos jai reikia tam, kad būtų pasiektas reikiamas ryškumas. Ji nenusako ryškumo. Lemputės ryškumą nurodo liumenai – šviesos srautas. Kuo didesnis liumenų skaičius, tuo šviesa bus intensyvesnė. Būtent dėl to, jei ieškote tam tikro ryškumo apšvietimo, atkreipkite dėmesį į šviesos srautą. Šiuo metu ir mažesnės galios LED lemputės gali skleisti intensyvią šviesą. Tad, jei norite sutaupyti, rinkitės būtent jas!

Kodėl LED lemputes verta pirkti internetu?

Pirkti internetu – paprasta ir greita. Jei ieškote LED lempučių, tinkančių veidrodžiui, luboms ar kitiems elementams išryškinti ir bendrai erdvei apšviesti, Gitoma.lt gali būti puiki vieta jas įsigyti. Tam, kad apsipirkimo procesas taptų kuo lengvesnis, galite naudotis mūsų internetinėje parduotuvėje esančia filtravimo sistema, kuri leis LED lemputes surūšiuoti pagal kainą, maksimalią galią, šviesos srautą ir prekės ženklą. Visa tai leis sutaupyti nemažai jūsų brangaus laiko ir efektyviai rasti norimą produktą. Mūsų asortimentą sudaro tik kokybiškos prekės, pasižyminčios geru kainos ir kokybės santykiu. Gera žinia ir tai, jog tam tikromis progomis joms yra taikoma akcija.  Na, o jei išsirinkti iš siūlomo LED lempučių asortimento vis tiek gana sunku, užsukite į mūsų fizinį saloną Vilniuje ar Kaune arba susisiekite su mūsų komanda, kuri visuomet yra pasiruošusi padėti!

Product added to compare.