Filtruoti pagal
Prieinamumas
Kaina €
Maksimali galia
Šviesos srautas
Šviesos kampas
Dimeriavimas

LED girliandos - apšvietimo rūšis, kuri yra itin populiarus pasirinkimas tiek namams gražinti, tiek šventėms dekoruoti. Šias girliandas sudaro energiją taupančios LED lemputės, kurios gali būti įvairių formų, dydžių ir spalvų. Būtent dėl to jos yra itin universalios ir gali būti naudojamos, siekiant pagerinti bet kurios erdvės atmosferą, suteikti jai daugiau jaukumo. Priklausomai nuo jūsų norų ir poreikių, LED girliandos gali būti skirtingų ilgių bei tikti tiek patalpoms, tiek laukui. Jei susidomėjote, Gitoma.lt internetinėje parduotuvėje rasite platų jų asortimentą, tarp kurių ir tokių gerai žinomų ir aukšta kokybe garsėjančių prekinių ženklų kaip Ideal Lux ar One Light, produkcija. Įsitikinkite tuo patys ir pasižvalgykite mūsų kataloge!

LED girliandų tipai

Gitoma.lt internetinė parduotuvė siūlo didelį LED girliandų pasirinkimą. Visgi, tam, kad galėtumėte priimti geriausią sprendimą, rekomenduojama iš pradžių susipažinti, iš kokių LED girliandų tipų galima rinktis:

● Klasikinės LED girliandos. Tai tokia LED lempučių girlianda, kurią sudaro smulkios lemputės, tarpusavyje sujungtos laidu. Ji dažnai naudojama Kalėdų laikotarpiu eglutei puošti ar namams dekoruoti. Priklausomai nuo jūsų norų ir poreikių, šios girliandos gali būti įvairaus ilgio, būti spalvotos ar skleisti šiltai baltos arba šaltai baltos spalvos šviesą. Klasikines LED girliandas verta turėti kiekvienuose namuose, kadangi jos yra taupios, o taip pat leidžia be didelių pastangų norimai erdvei suteikti daugiau jaukumo.

● LED girliandos burbuliukai. Šios girliandos yra sudarytos iš didesnių apvalių arba ovalių lempučių, sujungtų specialiai joms pritaikytu laikikliu. Įprastai jos turi aukštesnę IP klasę, todėl yra tinkamos naudoti ir lauke. Tai reiškia, jog tokios LED lauko girliandos yra atsparios dulkėms ir vandeniui, tad gali atlaikyti lietų ar didelę drėgmę ore. Burbuliukų formos lemputės puikiai tinka įvairioms šventėms dekoruoti, terasoms ar balkonams puošti.

● Girliandos su saulės baterija. Tokios girliandos yra idealus sprendimas tuomet, jei ten, kur norite pakabinti jas, nėra elektros lizdo. Saulės kolektoriai per dieną sugeria saulės šviesą ir paverčia ją energija, kuri yra kaupiama įkraunamoje baterijoje. Būtent dėl to lemputės galės šviesti net neprijungtos prie elektros lizdo. Joms pakaks iš saulės gaunamos energijos!

Tad, jei jums reikalingos LED lauko ar vidaus girliandos, galite matyti, jog rinktis tikrai yra iš ko. Pasižvalgykite Gitoma.lt internetinės parduotuvės kataloge ir susipažinkite, ką galime jums pasiūlyti!

Kaip išsirinkti LED girliandą?

Kadangi LED girliandų asortimentas yra labai platus, išsirinkti sau geriausiai tinkantį variantą gali būti gana sudėtinga. Būtent dėl to, prieš renkantis, rekomenduojama susipažinti su pagrindiniais kriterijais, kurie gali daryti įtaką jūsų pasirinkimui:

● Tikslas. Visų pirmiausia, pagalvokite, kur naudosite LED girliandas ir kokį efektą norite išgauti. Pavyzdžiui, jei jomis dekoruosite vakarėlį ar vestuves, puikus pasirinkimas gali būti LED burbuliukų girlianda. Na, o jei ieškote girliandos Kalėdoms, galbūt verta apsvarstyti klasikines, smulkesnių lempučių LED girliandas.

● Ilgis. Kitas svarbus aspektas – kokio ilgio girlianda jums reikalinga. Išmatuokite plotą, kurį ketinate dekoruoti ir pasirinkite geriausiai jį atitinkantį girliandos ilgį. Turėkite omenyje, jog kai kurios girliandos gali jungtis tarpusavyje!

● Šviesos spalvos temperatūra. LED girliandų lempučių skleidžiama šviesa gali būti įvairių atspalvių - nuo šiltai baltos iki šaltai baltos. Šilto apšvietimo pagalba nesunkiai sukursite jaukią atmosferą, o šaltai balta šviesa gali būti geras sprendimas modernesniam ir gaivesniam vaizdui išgauti.

● Maitinimo šaltinis. Pagalvokite, ar ten, kur norėsite kabinti girliandą, yra elektros lizdas. Jei ne, rinkitės LED girliandas su saulės baterijomis, kurios gali veikti neprijungtos prie jo.

● Atsparumas vandeniui. Jei planuojate LED girliandas naudoti lauke, būtinai pasidomėkite jų IP klase. Ji nusako įrenginių atsparumą dulkėms ir vandeniui. Kuo klasė aukštesnė, tuo LED lempučių girlianda bus tinkamesnė naudoti lauke bei bus atspari lietui ar sniegui.

Atsižvelgdami į visus šiuos aspektus, kur kas lengviau išsirinksite LED lempučių girliandas. Taip pat, kad visas paieškos procesas būtų dar paprastesnis, galite pasinaudoti ir Gitoma.lt internetinėje parduotuvėje esančiais filtrais. Jų pagalba visas girliandas galėsite surūšiuoti pagal kainą, galią, šviesos spalvos temperatūrą, gamintoją bei kitus, jums svarbius kriterijus. Na, o jei išsirinkti vis tiek sunku, kreipkitės į mūsų specialistų komandą, kuri visuomet yra pasiruošusi padėti bei pakonsultuoti rūpimais klausimais!

Lauko girliandų pasirinkimas

Ieškote lauko girliandų? Gitoma.lt gali būti puiki vieta joms įsigyti. Siūlome platų jų pasirinkimą, tad tikrai kiekvienas ras sau tinkamiausią variantą. Nuo vidaus erdvėse skirtų naudoti LED girliandų lauko girliandos skiriasi tuo, jog jos gali atlaikyti įvairias oro sąlygas: lietų, sniegą ar didelę drėgmę. Tai nusako IP klasė, kurią sudaro du skaičiai. Pirmasis skaitmuo reiškia apsaugą nuo dulkių ir kitų kietųjų dalelių patekimo į vidų, o antrasis – atsparumą skysčiams. Kuo šie skaitmenys yra didesni, tuo atsparumas yra didesnis. Jei norite, jog girliandas būtų galima naudoti įvairiomis oro sąlygomis, rinkitės IP klasę kuri būtų 65 ar aukštesnė. Tai ypač aktualu, jei jomis ketinate puošti namų fasadą ar dekoruoti šventę, vykstančią gryname ore.

Taip pat verta paminėti ir tai, jog lauko girliandos įprastai yra gaminamos iš tvirtų, patvarių medžiagų. LED lauko girliandos yra ilgaamžės, o tai reiškia, jog jas galėsite naudoti metai iš metų, jų ilgai nereikės keisti. Būtent dėl to investuoti į šį lauko apšvietimą tikrai apsimoka.

Galiausiai, gera žinia ir tai, jog lauko girliandų LED lemputės gali būti pačių įvairiausių dizainų. Klasikinės apvalios, ovalios ar net žibintų formos lemputės – kurias iš jų reikėtų pasirinkti priklauso tik nuo jūsų skonio ir lauko erdvės, kurią norite papuošti, stilistikos.

Kalėdinės LED girliandos internetu

Vienas populiariausių LED girliandų panaudojimo būdų, be jokios abejonės, yra siekis sukurti kalėdinę nuotaiką. Jų pagalba į bet kokią erdvę įnešite daugiau jaukumo, šilumos, dėl ko joje bus žymiai maloniau būti ir leisti laiką.

Kalėdinės LED girliandos gali būti įvairių ilgių, spalvų ir dizainų. Jas reikėtų rinktis pagal tai, ką jomis planuojate dekoruoti. Jei LED girliandomis norite papuošti Kalėdų eglutę, tuomet geriausias pasirinkimas jums – klasikinės girliandos, sudarytos iš smulkių LED lempučių. Pagal jūsų norus šios lemputės gali skleisti šaltai baltą ar šiltai baltą šviesą. Tokiomis girliandomis galite puošti ne tik eglutę, bet ir namų sienas, langus ar kitus norimus elementus. Jos yra itin universalios, lengvai pritaikomos bet kur.

Kitas galimas variantas – kalėdinėmis LED girliandomis dekoruokite ne tik vidaus, bet ir lauko erdvę. Kadangi Kalėdos – žiemos šventė, lauke pakabintoms dekoracijoms tenka nemažai išbandymų. Dėl to yra itin svarbu, kad atviroje erdvėje kabančios girliandos nebūtų pažeistos šalčio, pustomo sniego, vandens ar dulkių. Čia maksimalų dėmesį skirkite mūsų jau minėtai IP klasei.

Tad, nepriklausomai nuo to, kokių LED girliandų ieškote – vidaus ar lauko, didelį jų pasirinkimą rasite Gitoma.lt. Kiekvienos prekės aprašyme galėsite matyti visą jos specifikaciją, padėsiančią išsirinkti sau geriausiai tinkantį girliandos modelį. Jei kyla papildomų klausimų, nesidrovėkite ir susisiekite su mūsų komanda, kuri visuomet pasiruošusi padėti!

Product added to compare.