Kategorijos

Kategorijos

LED šviestuvai yra dažnas apšvietimo sprendimas, naudojamas tiek gyvenamosiose, tiek komercinėse patalpose ar viešose įstaigose. Šie šviestuvai, palyginus su tradiciniais apšvietimo būdais – kaitrinėmis lemputėmis, turi tikrai ne vieną privalumą. Tarp jų – aukštas energijos vartojimo efektyvumas, ilgesnis tarnavimo laikas bei net mažesnis poveikis aplinkai. LED šviestuvai gali būti įvairių formų ir dydžių, todėl juos tikrai pritaikysite prie konkrečių apšvietimo poreikių. Jei naujai įsirenginėjate savo namus ir ieškote apšvietimo sprendimų ar norėtumėte pakeisti senus šviestuvus, Gitoma.lt gali būti puiki vieta tai įgyvendinti. Mūsų asortimente – daugybė LED šviestuvų modelių, pasižyminčių ne tik aukšta kokybe, bet ir gera kaina. Tad nieko nelaukite ir pasižvalgykite mūsų kataloge!

LED šviestuvų tipai

Gitoma.lt internetinėje parduotuvėje galima rasti tikrai ne vieną šviestuvų tipą, iš kurių kiekvienas pasižymi tam tikromis savybėmis ir privalumais. Tad, kad būtų paprasčiau suprasti iš ko galima rinktis, pagrindiniai LED šviestuvų tipai yra šie:

● Įleidžiami. Tai sieniniai arba lubiniai LED šviestuvai, kurie gali būti įvairių formų, dydžių ir dizainų. Toks montavimas lubose ar sienoje reikalauja paruoštos ertmės paviršiuje, kuri paslepia visus laidus bei kitus elementus. Tokiu būdu yra sukuriamas tvarkinga ir minimalistinė estetika.

● Paviršiniai. Montuojami tiesiai ant paviršiaus, dažniausiai ant lubų. Šių LED šviestuvų montavimas yra kiek paprastesnis ir greitesnis nei įleidžiamų modelių.

● Akcentiniai. Tokie LED šviestuvai yra montuojami į bėgelį, todėl labai tinka akcentiniam apšvietimui kurti. Bėgelių pagalba galima nesunkiai keisti šviestuvų vietas ar įmontuoti naujus šviestuvus. Akcentiniai LED šviestuvai įprastai yra naudojami augalams, meno kūriniams ar baldams apšviesti, gali būti nukreipti į įvairius paviršių pakilimus, įdomius interjero sprendimus.

● Linijiniai. LED šviestuvai, kurie yra itin populiarūs biuruose, mokyklose, ligoninėse ir panašiose vietose. Jie užtikrina bendrą ir tolygų apšvietimą, todėl yra idealus pasirinkimas didesnėms erdvėms.

● Naktiniai. Šie šviestuvai labai pasitarnauja vaikų kambariuose, skleisdami blausią, švelnią šviesą. Jų pagalba pripratinti vaiką miegoti savo kambaryje bus kur kas lengviau, kadangi naktiniai šviestuvai gali būti įvairių žaismingų formų, pavyzdžiui, kiškio ar meškučio.

● Sieniniai. Ant sienų tvirtinami šviestuvai, kurie skleidžia koncentruotą šviesą norimose vietose, pavyzdžiui, aplink lovą, veidrodį ar kitą namų elementą.

● Staliniai. Bene joks darbo stalas neapsieina be stalinio šviestuvo. Svarbu pasirūpinti tiksliniu apšvietimu tam, kad visus darbus galėtumėte atlikti kaip įmanoma geriau ir komfortiškiau.

● Toršerai. Namų jaukumui kurti puikiai tiks pastatomi LED toršerai. Jie ne tik užtikrins reikiamą apšvietimo lygį, bet ir tarnaus kaip dekoro detalė namams.

● Lauko. LED lauko šviestuvai yra nepakeičiama priemonė, norint apšviesti tam tikras lauko erdves ar namų terasą, balkoną. Jie nuo kitų, vidaus šviestuvų skiriasi tuo, jog turi aukštesnę IP klasę, t. y. didesnį atsparumą vandeniui ir dulkėms. Tad, kad ir kurie LED lauko šviestuvai patrauks jūsų dėmesį, galėsite būti garantuoti, jog jie atlaikys įvairias oro sąlygas.

Tai yra pagrindiniai LED šviestuvų tipai, kuriuos galite įsigyti Gitoma.lt internetinėje parduotuvėje. Norintiems apie kažkurį iš šių tipų sužinoti plačiau, siūlome pasižvalgyti mūsų kataloge. Kiekviename prekės puslapyje rasite visą jos specifikaciją.

Kaip pasirinkti jums tinkamus LED šviestuvus?

Kadangi LED šviestuvų pasiūla yra be galo didelė, išsirinkti geriausiai tinkančius juos gali būti gana nelengva užduotis. Būtent dėl to, prieš renkantis, rekomenduojama susipažinti su keliais aspektais, kurie gali daryti įtaką jūsų pasirinkimui:

● Paskirtis. Pirmasis žingsnis, renkantis LED šviestuvus – nusistatyti, kam jis jums reikalingas bei kokioje erdvėje jis bus naudojamas. Galbūt jums aktualūs lubiniai LED šviestuvai, užtikrinantys standartinį apšvietimą, o gal norite LED toršero, kuris padės sukurti jaukią aplinką kambaryje? Renkantis paskirtis yra labai svarbi.

● Montavimas. Taip pat, jei šviestuvas reikalauja tam tikro montavimo, pagalvokite, koks būdas jums yra tinkamiausias. Įleidžiamiems šviestuvams reikalinga speciali, jiems pritaikyta ertmė paviršiuje, o paviršinius šviestuvus pakabinti yra kur kas paprasčiau.

● Šviesos spalvos temperatūra. Pagal tai, kokia yra pasirinkto LED šviestuvo šviesos spalvos temperatūra, gali skirtis atmosfera kambaryje. Šiltai balta šviesa visuomet sukurs malonią, jaukią atmosferą, o šaltai balta šviesa tiks darbo patalpoms ar siekiant į erdvę įnešti daugiau modernumo.

● Šviesos srautas. LED šviestuvų skleidžiamos šviesos ryškumas yra nusakomas liumenais, šviesos srautu. Apsvarstykite, kokio intensyvumo apšvietimo jums reikia pasirinktoje erdvėje.

● Dizainas ir stilius. LED šviestuvai gali būti pačių įvairiausių dizainų. Dėl to pasirinkti tokį, kuris geriausiai papildys erdvės estetiką, tikrai nebus sunku.

● Dimeriavimas. Jei jums svarbu, jog šviesos ryškumas būtų reguliuojamas, žvalgykitės į tokius šviestuvus, kurie būtų dimeriuojami.

● Valdymas. Taip pat nuspręskite, koks šviestuvo valdymo būdas jums yra patogiausias. Daugelis jų yra valdomi paprastu jungikliu, tačiau galimi ir LED šviestuvai su pulteliu.

● Atsparumas vandeniui ir dulkėms. Jei ketinate šviestuvą naudoti lauko erdvei ar patalpai, kurioje vyrauja didelė drėgmė, pavyzdžiui, vonios kambariui, tuomet rinkitės tokį, kurio IP klasė yra lygi 44 ar aukštesnė.

● Kaina. Nusistatykite biudžetą, kiek galite išleisti naujam LED šviestuvui. Priklausomai nuo jų dizaino, gamintojo, medžiagų, iš kurių yra pagaminti, šviestuvų kainos skiriasi.

Atsižvelgdami į šiuos kriterijus, tikrai nesunkiai išsirinksite savo poreikius geriausiai atitinkantį LED šviestuvą. Na, o jei apsispręsti vis tiek nelengva, kreipkitės į mūsų specialistų komanda, kuri visuomet yra pasiruošusi padėti!

Kaip pritaikyti lubinius šviestuvus prie interjero?

Norint pritaikyti lubinius šviestuvus prie savo namų interjero, visų pirmiausia, reikėtų atkreipti dėmesį į kambario stilių. Jei kambarys yra klasikinio dizaino, rinkitės apvalių, švelnių formų šviestuvus, kurie padės sukurti vientisą ir harmoningą vaizdą. Na, o jeigu kambario interjeras yra modernus, tuomet jums idealiai tiks griežtesnių, įdomesnių formų, minimalistinio stiliaus lubiniai šviestuvai.

Taip pat rekomenduojama rinktis tokį lubinį šviestuvą, kurio skleidžiama šviesa spalviškai derėtų prie kambario interjero ir jį papildytų. Dėl to, kambaryje vyraujant šiltoms spalvoms, ieškokite šviestuvo, kuris skleis šiltai baltą šviesą. Atitinkamai, jei kambaryje dominuoja šaltos spalvos, pavyzdžiui, mėlyna ar pilka, tuomet šaltai balta šviesa kambariui suteiks dar daugiau modernumo ir puikiai jį papildys.

Atkreipkite dėmesį į lubų aukštį – jis yra svarbus veiksnys, renkantis šviestuvą. Žemoms luboms geras sprendimas bus paviršiniai ar įleidžiami lubiniai šviestuvai, o aukštos luboms galima rinktis pakabinamus lubinius šviestuvus, kurie neabejotinai taps tikrų tikriausiu dėmesio centru kambaryje.

Galiausiai, didesnėse erdvėse tinkamam apšvietimui užtikrinti gali prireikti kelių lubinių šviestuvų. Apsvarstykite galimybę naudoti kelis skirtingus šių šviestuvų tipus, tokiu būdu bus sukuriami keli apšvietimo sluoksniai, kurie gali būti naudojami kartu arba atskirai.

Taigi, žinant šiuos patarimus, išsirinkti lubinį šviestuvą, kuris geriausiai tiktų prie jūsų interjero, bus tikrai gana paprasta. Svarbiausia, rasti tokį variantą, kuris būtų ir funkcionalus, ir atrodytų stilingai.

Lubiniai LED šviestuvai internetu

Gitoma.lt internetinėje parduotuvėje pirkti paprasta, greita ir saugu. Mūsų asortimentą sudaro tik kruopščiai atrinkti LED šviestuvai, pasižymintys aukšta kokybe ir gera kaina. Juos užsakome iš patikimų bei visame pasaulyje žinomų gamintojų, tokių kaip Ideal Lux, Ledvance, Luxiona, One Light ir kitų. Tad, kad ir kurį iš jų pasirinksite, būkite ramūs – tinkamai naudojami jie tarnaus tikrai ilgai.

Kad visas paieškos procesas Gitoma.lt internetinėje parduotuvėje nebūtų toks varginantis, rekomenduojame pasinaudoti mūsų filtravimo įrankiu. Jo pagalba prekes akimirksniu surūšiuosite pagal kainą, prekės ženklą, šviesos srautą, galią, šviesos spalvos temperatūrą, šviesos kampą bei kitus kriterijus. Tokiu būdu žymiai greičiau rasite norimą LED šviestuvą, tad sutaupysite nemažai savo brangaus laiko.

Nesvarbu, ar jums reikalingi įleidžiami, paviršiniai ar pastatomi LED šviestuvai su pulteliu ar be jo, labai didelį jų pasirinkimą rasite Gitoma.lt. Patikusią prekę tiesiog įsidėkite į krepšelį, pasirinkite patogiausią apmokėjimo ir pristatymo būdą. Mūsų komanda dirba itin operatyviai, tad stengiamės visus užsakymus paruošti kaip įmanoma greičiau. Tiesa, kataloge prie atitinkamų prekių galite matyti preliminarius pristatymo terminus. Tas prekes, kurias turime sandėlyje, pristatome per 2 darbo dienas. Na, o užsakomų prekių gali tekti palaukti ir kiek ilgiau – šią informaciją taip pat galite matyti kataloge.

Norintiems asortimentą apžiūrėti gyvai, siūlome užsukti į mūsų salonus Vilniuje arba Kaune. Čia dirbantys profesionalūs konsultantai ne tik atsakys į jus dominančius klausimus, bet ir padės išsirinkti jūsų poreikius labiausiai atitinkantį LED šviestuvą. Lauksime jūsų!

Product added to compare.