Filtruoti pagal
Prieinamumas
Kaina €
Maksimali galia
Šviesos srautas
Šviesos kampas
Dimeriavimas
Šviesos spalvos atkūrimo indeksas (CRI)
Efektyvumas
Neakinimo koeficientas (UGR)
Atsparumo dulkėms ir vandeniui klasė
Montavimo aukštis
Montavimo plotis
Montavimo ilgis
Montavimo gylis
Skersmuo

Magnetinė apšvietimo sistema – tai gana naujas ir universalus būdas apšviesti įvairias vidaus erdves. Šią sistemą sudaro bėgeliai ir šviestuvai su integruotais magnetais, kurie yra tvirtinami į bėgelius. Toks būdas leidžia ne tik į sistemą pridėti naujų šviestuvų, bet ir reguliuoti jų vietą, juos judinti. Magnetinės apšvietimo sistemos tampa vis populiaresniu pasirinkimu dėl aukšto energijos vartojimo efektyvumo ir itin lengvo bei patogaus montavimo. Tad, jei susidomėjote ir norėtumėte patys įsitikinti šių magnetinių apšvietimo sistemų privalumais, Gitoma.lt internetinė parduotuvė siūlo platų jų asortimentą. Čia kiekvienas ras tai, ko ieško!

Magnetinės apšvietimo sistemos – jų privalumai

Magnetinė apšvietimo sistema yra sukurta taip, jog ji būtų lengvai pritaikomas sprendimas įvairioms erdvėms. Ją sudaro šviestuvai su integruotais magnetais, kuriuos lengva pritvirtinti prie metalinių bėgelių, nenaudojant jokių papildomų tvirtinimo detalių ar įrankių. Būtent dėl tokio paprasto montavimo šios sistemos yra ypač patogus būdas atnaujinti bei sumoderninti pasirinktas patalpas, kuriose įprastų šviestuvų montavimas gali būti labai sudėtingas ar net neįmanomas.

Taip pat magnetinius šviestuvus lengva perkelti ir pakeisti jų padėti, tad galima nesunkiai reguliuoti apšvietimą ar jį pritaikyti prie pasikeitusio erdvės išplanavimo. Magnetinė apšvietimo sistema leidžia sukurti vis kitą nuotaiką ar atmosferą, priklausomai nuo progos ar jūsų poreikių. Negana to, šios sistemos yra aukšto energijos vartojimo efektyvumo ir yra elegantiško bei modernaus dizaino.

Gitoma.lt internetinė parduotuvė siūlo labai didelį šių sistemų pasirinkimą. Čia galite rinktis iš tokių visiems gerai žinomų ir aukšta kokybe garsėjančių prekinių ženklų kaip Ideal Lux, Arkos Light, Nexia, One Light, Spectra Lighting ir kitų. Pasižvalgykite mūsų internetinės parduotuvės kataloge arba užsukite į fizinius salonus Vilniuje arba Kaune bei susipažinkite su mūsų siūlomomis magnetinėmis apšvietimo sistemomis!

Product added to compare.