Norite įsigyti LED produktų ar jų priedų?

Eiti į parduotuvę

PROJEKTAVIMAS

Įprastai kokybiškam apšvietimui išgauti, reikia tinkamai paruošti apšvietimo projektą. Tą galima padaryti parenkant apšvietimo sluoksnius. Bendrasis apšvietimas reikalingas, kad sukurtų tolygų apšvietimą visoje patalpoje. Funkcinis apšvietimas naudojamas konkrečiai patalpos vietai apšviesti – darbo stalui, virtuvės zonai, knygos skaitymui svetainėje ir t. t. Tai gali būti toršerai ar kryptiniai šviestuvai.

Dekoratyvusis apšvietimas svarbus interjere, kuriame norime sukurti emociją ir grožį. Taip pat toks šviestuvas gali sukurti ir bendrąjį ar funkcinį apšvietimą. Akcentinis apšvietimas skirtas pabrėžti atskiras interjero detales, tokias kaip paveikslas, skulptūra ar kita svarbi namų detalė. Dažniausiai šiam apšvietimui sukurti naudojami kryptiniai akcentiniai šviestuvai, turintys siaurą šviesos kampą. Projektuojant apšvietimą svarbu panaudoti bent du kūrybiškai suderintus apšvietimo sluoksnius vienoje patalpoje, tačiau žinoma, jų gali būti ir daugiau.

Apšvietimo zonų išdėstymo plane numatomi šviesos šaltiniai ir pavaizduojamas šviesos sklidimas erdvėje. Taip pat matoma šviesos spalvinė temperatūra. Kuriamose schemose ir architektūriniuose pjūviuose vaizduojama šviestuvų šviesos kryptys ir sklaidos kampai, tuomet lengva suprasti ir įsivaizduoti, kaip apšvietimo prietaisai veiks. Apšvietimo techniniai skaičiavimai atliekami individualiai kiekvienai patalpai, nustatomi pagrindiniai apšvietimo parametrai: apšviestumas (maksimalus, vidutinis, minimalus), tolygumas (santykis tarp minimalaus ir maksimalaus apšvietimo), akinimo koeficientas ir pan. Renkantis tinkamą apšvietimą, būtinai pasinaudokite profesionalo konsultacija.

GAMYBA

GITOMA ne tik parduoda profesionalius šviestuvus, bet ir patys juos kuria. Kurdami ir gamindami šviestuvus, ypatingą dėmesį skiriame jų kokybei. Gaminame LED linijinius šviestuvus panaudojant aliuminius profilius. Šviestuvai gali būti įvarių ilgių arba segmentiniai. Taip pat galima pasitelkti įvairias formas ar technines galimybes.

Tokio tipo šviestuvai puikiai tiks biurams, prekybinėms patalpoms, įvairiems architektūriams sprendimams. Šviestuvai gali būti juodi, balti, aliuminio spalvos ar bet kokios kitos Jūsų pasirinktos spalvos. Naudojame tik aukščiausios kokybės komponentus, tokius kaip Philips, Samsung ar Osram. Šviestuvai pasižymi ilgaamžiškumu ir puikia šviesos sklaida.

Taip pat patys gaminame itin aukštos kokybės lanksčias LED juostas LUXSONN. Mums labai svarbi kokybė, todėl naudoje tik tokius LED diodus, kurių vektoriaus ilgis neviršija interpoliuotos trijų žingsnių MacAdam’o elipsės, tuomet spalvinis bandinys skaitomas kaip atkuriamas tiksliai ir laikoma, kad žmogus nemato spalvinio pokyčio. Gaminame ir specialias LED juostas, kurios yra visiškai sandarios ir apsaugotas nuo dulkių ir trumpalaikio panardinimo į vandenį.

MONTAVIMAS

Galime būti Jūsų partneris atliekant montavimo darbus. Mūsų specialistai turi reikiamą kompetenciją įgyvendinti net sudėtingiausius apšvietimo sprendimus. Patikėkite mums savo idėją ir mes visa kita padarysime už Jus.

GARANTINIS APTARNAVIMAS

Įsigijus šviestuvus teikiame garantinio aptarnavimo paslaugą. Tai yra įvykus šviestuvo gedimui, mes patys atvyksime pas Jus ir pašalinsime gedimą arba pakeisime šviestuvą nauju. Jums nebereikės ieškoti specialistų ir jaudintis dėl jų tinkamos kompetencijos.

IŠMANUS APŠVIETIMAS

Kartu su Kauno technologijos universitetu sukūrėme išmanaus apšvietimo valdymo sistemą, kurios dėka galima sutaupyti iki 90% apšvietimui sunaudojamos elektros energijos. Pasitelkiant naujo tipo, į žmogų orientuotus šviestuvus (angl. Human centric lighting arba HCL), dirbtinis apšvietimas gali atkartoti natūralaus apšvietimo paros ritmą. Kitaip tariant, keisti spalvinę šviestuvo temperatūrą pagal paros ritmą, prisitaikt prie žmogaus biologinio laikrodžio. Išmanūs būvio davikliai gali nustatyti žmogaus judėjimo trajaktoriją, o dirbtinis intelektas apskaičiuoti ir pasiūlyti geriausius apšvietimo scenarijus.

Apšvietimas kaip paslauga (LaaS) yra paslaugų teikimo modelis, kai už apšvietimo elektros paslaugas mokama abonentinio mokėjimo principu. Šis verslo modelis labiau paplitęs komercinėse ar miesto erdvėse. Įrengiami LED šviestuvai modifikuojant pastatus ir lauko įrenginius išmaniomis sistemomis taip stipriai sumažint elektros sunaudojimo kiekį.